Приєднатися

Зареєструватись | Увійти

ДОВІДКА

A' Design Award and Competition – це найбільший в світі конкурс дизайну, на якому винагороджуються найкращі проекти, творчі задуми, а також товари і послуги.

Прокрутіть вниз сторінку або клікніть тут мишею для отримання більш детальної інформації.


Vision, Mission, Action

ФІЛОСОФІЯ

Демонстрація, рекламування та заохочення гарного дизайну, дизайнерів та компаній, що працюють в сфері дизайну для покращення майбутнього. A' Design Award сприяє привертанню уваги преси, інтернет ресурсів, критиків індустрії дизайну, дистриб'юторів та споживачів до переможців конкурсу. Девіз A' Design Award – "Ars Futura Cultura" тобто мистецтво культивує майбутнє, мистецтво для культури майбутнього. Ми вважаємо що майбутнє формується мистецтвом, дизайном і технологіями, тому краще майбутнє потребує гарних дизайнерских рішень.

ГОЛОВНА МЕТА

Створення неупередженої, етичної та конкурентоздатної ідейної платформи для проведення змагань компаній, дизайнерів та інноваторів будь-яких галузей з різними рівнями досвіду, різного профілю та ринкових цілей. A' Design Award сприяє залученню широкої аудиторії для демонстрації переможцями конкурсу своїх успіхів і талантів. A' Award and Competition намагається бути своєрідним міксером, що об'єднує дизайнерів, компанії, аудиторію та пресу. A' Design Award ставить за мету висвітлення якісної продукції та послуг.

ЕФЕКТ

Диплом переможця конкурсу A' Design Award це не просто звичайна нагорода, а в першу чергу показник якості та досконалості в дизайні, ця нагорода визнається у всьому світі та привертає увагу дизайнерських компаній, професіоналів зацікавлених груп. Нагорода A' Award – це сертифікат досконалості для дизайнерів та доказ високої якості для компаній. Наявність A' Award привертає увагу дизайнерської аудиторії зі всього світу, переможці конкурсу отримують можливість знайти престижну роботу та кращих потенційних покупців.


Читати коротку довідку про умови конкурсу

----
 

SPONSORS

 
The Award

 

A.CITY

Specialized Magazine


A.City

 

----The Award

ЗА ЩО ДАЄТЬСЯ НАГОРОДА?

Нагорода A' Design Award надається кращим зразкам дизайну; до участі в конкурсі приймаються ідеї, макети дослідних зразків та готові вироби.

ОРИГІНАЛЬНИЙ ПРИЗ

Нагорода A' Award виготовляється із застосуванням новітніх технологій виробництва з метою підкреслення інноваційності переможців.

ПІДКРЕСЛЕННЯ ІННОВАЦІЙНОСТІ

Звичайні пам'ятні нагороди виготовляються з нержавіючої сталі на 3D принтері, золото-платинові нагороди виготовляються гальванічним методом.


Дізнайтесь більше про пам'ятну нагороду

----Musuem of Design----
Musuem of Design----
Musuem of Design

ЕКСПОЗИЦІЯ

Музей дизайну The Museum of Outstanding Design був заснований конкурсом A' Design Award для демонстрації дизайнерських рішень переможців конкурсу.

ЕКСПОЗИЦІЙНА ПЛОЩА

Усім переможцям конкурсу A' Award надається безкоштовна експозиційна площа в музеї. Розміри вашого дизайнерського проекту не мають значення, він буде експонуватися в будь-якому випадку.

МИ РОБИМО ЦЕ ДЛЯ ВАС

Якщо ви не можете надати нам фізичну копію вашого дизайну, то ми будемо експонувати надрукований плакат.


Переглянути експозиції

----Award Certificate

ДИПЛОМ

Переможці отримують оригінальний диплом в металевій рамці, надрукований на цупкому папері, в якому зазначено назву проекту та ім'я дизайнера.

ПОЯСНЕННЯ

В дипломі надаються пояснення щодо того, за що саме була отримана нагорода, за підписами Президента, Віце-президента та Голови жюрі конкурсу.

QR-КОД

Диплом має матричний QR-код, який може бути зчитаний сканерами QR-кодів для перевірки автентичності документу.


Додаткова інформація про диплом переможця

----Press

АЛЬМАНАХ

Наше власне видавництво Designer Press було засновано конкурсом A' Design Award для розповсюдження інформації щодо проектів переможців.

ЗВ'ЯЗОК З ПРЕСОЮ

Альбом з інформацією про переможців конкурсу розповсюджується серед найбільш впливових представників преси.

ВАШЕ ІМ'Я В АЛЬБОМІ

Всі проекти переможців заносяться до альбому безкоштовно, а переможці вказуються в альбомі як співвидавці.


Купити альбом переможців конкурсу

----Galanight

ДРУКОВАНЕ ВИДАННЯ ТА ЕЛЕКТРОННА КНИГА

Альбоми переможців конкурсу розповсюджуються як звичайним друкованим виданням так і в форматі електронної книги, видання друкується та розповсюджується в Італії.

ЦИФРОВА ЯКІСТЬ ДРУКУ

Книги виготовляються з використанням засобів повнокольорового цифрового друку та безкислотного паперу для збереження високої якості дизайнерських презентацій упродовж тривалого періоду, завдяки цьому вони стануть гарним доповненням будь-якої дизайнерської бібліотеки.

ЕКЗЕМПЛЯР КНИГИ ДЛЯ ВАС

Ви можете замовити екземпляр друкованого видання для себе на сайті A' Design Award.

Купити друковане видання альбому

----Galanight----Galanight

УРОЧИСТИЙ ВЕЧІР

A' Award & Competition влаштовує неповторний урочистий вечір для дизайнерів-переможців з церемонією нагородження поблизу чарівного озера Комо в Італії.

БАГАТО ГОСТЕЙ

Ми запрошуємо журналістів, представників промисловості, дизайнерів та компанії для встановлення корисних зв'язків з переможцями.

ВИ БУДЕТЕ ЗАПРОШЕНІ

Ми запрошуємо всіх переможців, причому на відміну від деяких інших церемоній, участь в Gala-Night є безкоштовною.


Переглянути фотографії попередніх урочистих вечорів.

----Press

LA NOTTE PREMIO A'

Урочистий обід для переможців конкурсу A' Design Award. Проводиться на додаток до урочистого вечору для вшанування звання "Дизайнер року".

ARS FUTURA CULTURA

Ради директорів таких організацій як AIBA, ISPM, IBSP, IAD, ICCI та IDC зустрічаються для обговорення стратегії та політики сфери дизайну. Гості також можуть приймати участь в нараді.

КОНСОРЦІУМ ДИЗАЙНЕРІВ

WDC – це міжнародна дизайнерська організація, що має представництва в більшості країн світу. Запрошує до співробітництва переможців конкурсу з платиновими та золотими нагородами.


Дізнатись більше про консорціум

----Award Summary

МЕЦЕНАТИ ТА СПОНСОРИ

Протягом багатьох років роботи A' Design Award & Competitions заслужив підтримку багатьох престижних організацій. Хоча спонсори та меценати кожного року змінюються, процес нагородження переможців підтримувався у минулому такими організаціями: BEDA, Bureau of European Design Associations, Politecnico di Milano University, Como Municipality Culture Department та Ragione Lombardia. До засобів масової інформації входили Yanko, Dezeen, Dexigner, DesignBoom та інші.

ІНВЕСТИЦІЇ

Участь у конкурсі A' Design Award & не містить жодних ризиків завдяки підготовчій службі, послуги якої надаються безкоштовно всім учасникам змагання, а переможці конкурсу A' Design Award & Competition не сплачують ніяких комісійних зборів. A' Design Award & Competition витрачає на кожний призовий дизайнерський проект приблизно декілька тисяч євро, що створює ефект, вартий десятки тисяч євро. Компанії та дизайнери використовують наш логотип для встановлення нових ділових зв'язків.

НАГОРОДА В ЦИФРАХ

З кожним роком нагорода набуває все більшої популярності. Наразі A' Design Award & Competition має мільони переглядів, десятки тисяч реєстрацій, тисячі заявок, сотні учасників експозиції та церемонії нагородження з більш ніж 80 країн світу. Актуальні статистичні показники можна переглянути на вебсайті A' Design Award & Competition. Ми вважаємо, що конкретні цифри допоможуть дизайнерам краще зрозуміти, які саме переваги надає звання переможця конкурсу.


Переглянути статистику

----Jury

ЖУРІ A' AWARD

Журі A' Award складається з великої кількості професіоналів та науковців, кожному дизайнерському проекту приділяється увага та однакова кількість часу для демонстрації при голосуванні.

ДОСВІДЧЕНЕ ТА ГАРМОНІЙНЕ ЖУРІ

Хоча журі A' Award кожного року змінюється, в ньому завжди присутні науковці, представники бізнесу та члени зацікавлених груп.

ДОСЛІДЖЕННЯ ПРИ ГОЛОСУВАННІ

Під час голосування члени журі заповнюють анкету, результати опитувань впливають на те, як саме будуть проводитись майбутні голосування в певній номінації.


Дізнатися більше про журі A' Design Award

----Methodology

МЕТОДОЛОГІЯ

A' Design Award застосовує професійні методи голосування зі стандартизованою системою балів, умовами голосування та інше.

СТАНДАРТИЗОВАНА СИСТЕМА БАЛІВ

Кількість балів, що нараховується, залежить від а) умовних коефіцієнтів, б) середнього арифметичного кількості балів журі, в) середніх показників попередніх конкурсів.

ЗРУЧНА СИСТЕМА ГОЛОСУВАННЯ

Журі голосує в режимі онлайн, при цьому голоси членів журі не мають жодного взаємного впливу, процес голосування досить простий, але вимагає детального вивчення дизайнерського проекту, який оцінюється.


Більш детально про систему голосування

----Methodology

НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ПІДХІД

A' Design Award and Competition був створений як елемент наукової дисертації в Міланському технічному університеті після вивчення 800-та різних дизайнерських конкурсів.

НОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ

Платформа постійно розвивається завдяки опитуванням та безперервній дослідницькій діяльності з метою створення найкращих умов для переможців.

ЧЕСНІ ЗМАГАННЯ

A' не підконтрольний будь-яким субкультурам, політичним групам чи організаціям, журі також є незалежним при голосуванні, тому ваш проект буде оцінюватись неупереджено.


Теорія та практика змагань дизайнерів

----Winners Kit----
Winners Kit

КОМПЛЕКТ ПЕРЕМОЖЦЯ

Нагорода переможця складається з двох різних частин: 1. Послуги 2. Матеріальні предмети.

ПРИЗОВИЙ ПАКЕТ

До нього входить ваш диплом переможця, чеки, довідник переможця, ваш приз, плакати формату A3, альманах та інше...

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНО

Комплект переможця безкоштовно надається на урочистій церемонії. Якщо ви не маєте можливості бути присутнім на церемонії, ви можете отримати комплект поштою.


Замовити ваш комплект переможця

----Register ----Winner Logo----Award Winner Logo

ЛОГОТИП ПЕРЕМОЖЦЯ

Переможці конкурсу A' Design Award отримують право на використання нашого логотипу в своїх проектах та публічних заходах.

БАГАТО ФОРМАТІВ

Логотип переможця доступний в різних форматах з зазначенням року перемоги та без нього та може бути з легкістю поєднаний з будь-якою іншою рекламою.

ДОВІЧНЕ КОРИСТУВАННЯ

Логотип надається безкоштовно всім переможцям, а A' Design Award and Competitions гарантує безстрокове право користування ним.


Завантажити логотипи переможців

* Підкресліть свою цінність в якості дизайнера. Приверніть увагу аудиторії, що має інтерес до дизайну. Переможці можуть використовувати призові логотипи для власних цілей.
----------------

ДОДАТКОВА ВАРТІСТЬ

Логотип переможця A' Design Award вказує на додаткову дизайнерську вартість ваших робіт, товарів і послуг.

В СПІЛКУВАННІ

Для ефективного використання звання переможця та отримання додаткових переваг, переможці використовують логотипи під час відкритого спілкування.

ВИРІЗНЯТИСЬ СЕРЕД ІНШИХ

Логотипи переможця конкурсу A' Design Award Winner створюють позитивне враження у клієнтів щодо товару чи послуги.


Завантажити логотипи переможців

----Design Mediators

ПОСЕРЕДНИЦТВО

Найцікавіше чекає вас після того, як ви станете переможцем, тому що A' Design Award забезпечує посередницькі та брокерські послуги своїм переможцям.

ДЖЕНТЛЬМЕНСЬКА УГОДА

Дизайнери – це добрі та чемні люди, яким буває досить важко спілкуватись з директорами компаній, які більш жваві, агресивніші та спритніші в переговорах.

ДОПОМОГА ПРИ ПІДПИСАННІ КОНТРАКТІВ

A' Design Award, разом з Design Mediators, забезпечують підтримку дизайнерам для укладання контрактів з компаніями.


Дізнатись більше про Design Mediators

----Salone del Designer

THE SALONE DEL DESIGNER

A' Design Award заснував Salone del Designer для того, щоб забезпечити переможцям конкурсу можливість продавати свої дизайнерські проекти.

ПЛАТФОРМА

Дизайнери-переможці можуть встановлювати ціни та адаптувати свої контракти до потреб клієнтів при продажу своїх дизайнерських проектів через Salone del Designer.

ВИСТАВЛЯЙТЕ СВОЇ ПРОЕКТИ НА ПРОДАЖ

Послуги платформи Salone del Designer надаються переможцям конкурсу безкоштовно, але тільки для розміщення тих проектів, що отримали нагороду.


Дізнатись більше про Salone del Designer

----Design Mega Store

THE DESIGNMEGASTORE

В магазині DesignMegaStore переможці конкурсу можуть продавати будь-які свої проекти чи товари, а не тільки ті, що були відмічені нагородою.

БЕЗКОШТОВНО ДЛЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Звичайна реєстрація в DesignerMegaStore коштує 500 €, але для всіх переможців ця послуга є безкоштовною.

0% КОМІСІЙНОГО ЗБОРУ

Магазин DesignMegaStore не тільки безкоштовний для переможців конкурсу, в ньому також відсутні будь-які комісійні збори з продажу проектів.


Дізнатись більше про Design Mega Store

----Press Releases

БЕРІТЬ УЧАСТЬ У ДИЗАЙНЕРСЬКИХ ТЕНДЕРАХ

Ви можете не тільки продавати свої проекти, а також брати участь у дизайнерських тендерах та вказувати ціни на послуги дизайну і виготовлення різної продукції, та інше для міжнародних покупців.

ПРОДАВАЙТЕ ПОСЛУГИ ВИСОКОГО РІВНЯ

Ви виробник? Надавайте великим клієнтам тарифи на виготовлення повністю завершених проектів та конкретних рішень. Ви дизайнер? Знайдіть солідні замовлення.

УНІКАЛЬНА МОЖЛИВІСТЬ

Мережа BuySellDesign є унікальною можливістю для переможців A' Design Award, які бажають надавати послуги міжнародним клієнтам.


Дізнатись більше про BuySellDesign

----Design Creation----
Design Creation

ДОКАЗ АВТОРСТВА

Ви можете довести, що саме ви є автором цієї роботи? Диплом Proof of Creation, який видається A' Design Award допоможе вам у цьому.

З УСІМА ПІДПИСАМИ ТА ПЕЧАТКАМИ

Документ Proof of Creation, що посвідчує ваше авторство, має всі необхідні підписи та печатки, та є доказом того, що в певний момент часу ви надали цей проект на розгляд.

ПРОСТО ТА БЕЗКОШТОВНО

A' Design Award пропонує вам простий спосіб доказу авторства, що є безкоштовним для всіх учасників. Зверніть увагу на те, що даний документ не є патентом.


Дізнатись більше про Design Creation

----Design PR

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ

A' Design Award надає переможцям конкурсу багато безкоштовних послуг із сфери зв'язків з громадськістю через DesignPRWire.

ЗА ЛАШТУНКАМИ

Протягом року представники DesignPRWire відвідують різноманітні виставки та рекламують переможців конкурсу дизайнерським компаніям.

ЗВ'ЯЗОК З ПРЕСОЮ

A' Design Award посилює ваш зв'язок з пресою, надаючи вам безкоштовну допомогу у підготовці та розповсюдженні прес-релізу.

----Press Releases

ПІДГОТОВКА ПРЕС-РЕЛІЗУ

A' Award готує прес-реліз для всіх призових проектів, а також надає можливість переможцям завантажувати свої власні релізи до нашої платформи.

РОЗПОВСЮДЖЕННЯ

Прес-релізи розповсюджуються через DesignPRWire великій кількості представників преси, як традиційним, так і інтернет виданням.

БЕЗКОШТОВНО ТА ВИСОКОЇ ЯКОСТІ

Послуги з підготовки та розповсюдження прес-релізу надаються всім переможцям безкоштовно.


Дізнатись більше про Design PR Wire

----Design Interviews

ІНТЕРВ'Ю З ДИЗАЙНЕРАМИ

A' Award розміщує інтерв'ю з дизайнерами-переможцями на сайті Design-Interviews.com, ця послуга також є безкоштовною.

У КОЛІ ЗОРУ ПРЕСИ

Всі інтерв'ю також розміщуються на сайті A' Design Award та є частиною Press Kit, що розповсюджується серед представників преси.

БАГАТОКРАТНИЙ ІНТЕРЕС ПРЕСИ

Інтерв'ю надаються в зручній формі з метою легкого використання без посилання на A' Award, що допомагає представникам преси в написанні своїх статей.


Інтерв'ю з дизайнерами

----

ЗРОБЛЕНО ДЛЯ ДИЗАЙНЕРІВ

Конкурс A' Design Award створювався спеціально для дизайнерів, а для переможців конкурсу, крім інших послуг, була розроблена спеціальна програма лояльності.

ПРОГРАМА

Distinguished Designer Program – це багаторівнева програма лояльності, що надає дизайнерам-переможцям унікальні переваги.

КАРТКА

Картка Distinguished Designer надає вам знижки та безплатні послуги від A' Design Award та партнерів програми.


Зареєструватись в Distinguished Designer Program

----Press

ПАНЕЛЬ УПРАВЛІННЯ ДЛЯ ПРЕСИ

A' Award надає представникам преси унікальну панель управління, акредитовані журналісти отримують професійний інструментарій для роботи.

ДОПОМОГА ЖУРНАЛІСТАМ

Деякі з найбільш вагомих функцій: отримання інтерв'ю з переможцями, завантаження прес-підбірок переможців з фотографіями високої якості та інше.

ДЛЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Журналісти також можуть завантажувати власні статті в форматі PDF, вести облік уподобань і т.д. Дизайнери можуть спостерігати за інтересами преси та переглядати завантажені файли.


Дізнатись більше про Press Access

----Profile

ПЕРСОНАЛЬНА СТОРІНКА

A' Award надає дизайнерам особисту сторінку профілю, куди вони можуть завантажувати свої фото, резюме та інше, на персональній сторінці також відображається список всіх нагород дизайнера.

ФОТО ВИСОКОЇ ЯКОСТІ

Журналісти отримують вільний доступ до високоякісних фотографій дизайнерів-переможців та логотипів їх компаній.

ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ

Крім фото профілю, дизайнери можуть завантажувати додаткові матеріали (фото проектів, студійні фото, логотипи компанії та інше) для преси.


Дизайнерські проекти, що зайняли призові місця

----Security

БЕЗПЕКА ПЕРШ ЗА ВСЕ

Безпека ваших особистих даних та проектів – це найбільш пріоритетна задача для A' Design Award and Competition.

БЕЗПЕЧНИЙ АЛГОРИТМ ХЕШУВАННЯ

Ваші особисті дані захищені алгоритмом SHA, тому навіть ми не знаємо ваш пароль. Передача даних захищена методом SSL.

НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ

A' Award ніколи не передає ваші дані третім особам. В разі необхідності ви можете застосувати опції приватності для своїх проектів.


Дізнатись більше про безпеку A'

----Media Network

МЕРЕЖА A' MEDIA

A' Design Award в повній мірі застосовує новітні інформаційні технології, з метою охоплення якнайбільшої кількості користувачів було створено багато вебсайтів.


Перейти до призових проектів A'

ПОКРАЩЕНИЙ ПОШУК

Вебсайти A' Design Award Media Network оптимізовані для присутності в пошукових системах з метою створення ефективної реклами для переможців.


Перейти до переможців A'

ДЖЕРЕЛО НОВИН ДЛЯ ПРЕСИ

Вебсайти мережі містять лише корисну інформацію про дизайнерів-переможців та їх проекти, тому вони є гарним джерелом натхнення та новин.


Перейти до презентації Design Mag Winners'

----World Design Rankings - Represent Your Country

МЕРЕЖА ПОШИРЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ

A' Design Award and Competition окрім кращих блогів на теми дизайну, мистецтва та архітектури, також поширює ваші новини в спеціалізованих дизайнерських мережах.

ДИЗАЙНЕРСЬКІ МЕРЕЖІ

Ваші новини поширюються за участі чотирьох головних мереж: 1) the design-media, 2) IDDN, 3) DXGN, 4) the DesignPRWire DB.

ВИСОКА ШВИДКІСТЬ ПОШИРЕННЯ

З вашим призовим проектом пов'язується багато новин, тому ви можете бути певні, що ваш статус переможця буде відображатися в результатах пошуку інформації та створювати вам позитивний імідж.

* Новини про вас з'являться через кілька діб після оголошення результатів завдяки мережі A' Design Award Dissemination Network – група видавців, що отримує інформацію безпосередньо з нашої бази даних про переможців в режимі реального часу.
----World Design Rankings - Represent Your Country

ДИЗАЙН МЕДІА

A' Design Award має базу даних що складається з тисяч дизайнерських блогів, журналів та інших видань, ви можете ознайомитись з переліком на сайті Design Media.

Відвідати the Design Media

МЕРЕЖА IDNN

The International Design News Network, мережа, що складається з більш ніж 50 вебсайтів та доносить новини про переможців до кінцевих споживачів: шанувальників дизайну та покупців.

Відвідати the IDNN.ORG

МЕРЕЖА DXGN

Мережа the DXGN Design Network включає в себе більш ніж 50 дизайнерських журналів та блогів, які також поширюють повідомлення про переможців серед цільової аудиторії.

Відвідати the DXGN.ORG

----Designer Rankings

РЕЙТИНГ ДИЗАЙНЕРІВ

A' Design Award and Competition оприлюднює рейтинги дизайнерів, які є легкодоступними широкому загалу та представникам преси.

ДЕСЯТКА КРАЩИХ ДИЗАЙНЕРІВ

Рейтинги відображають кількість нагород, отриманих кожним дизайнером окремо та загальний рахунок. Можна отримати інформацію про 10, 100 та 1000 кращих дизайнерів.

ДЛЯ ВАС ЗАБРОНЬОВАНЕ МІСЦЕ

Рейтинги дизайнерів включають тільки переможців конкурсу A' Design Award, для яких ця послуга є безкоштовною.


Переглянути рейтинги дизайнерів

----World Design Rankings - Represent Your Country

СВІТОВІ РЕЙТИНГИ

A' Design Award and Competition оприлюднює рейтинг дизайнерів світу, що надає рейтинг кожній країні в залежності від кількості переможців конкурсу, які в ній проживають.

ПРЕСТИЖ ТА СЛАВА

Для кожної країни вказується перелік кращих дизайнерів, художників та архітекторів, тому кожна нагорода, яку ви отримаєте, також збільшить кількість призових балів вашої країни.

ЄДИНА ТА НЕПОВТОРНА СИСТЕМА

WDR - World Design Rankings є унікальною системою рейтингів для дизайнерських проектів, яка охоплює різноманітні сфери дизайну.


Відвідати World Design Rankings

* Представляйте свою країну в рейтингах WDR - World Design Rankings.
----Register----Distinguish with Design

ВІДРІЗНЯЙТЕСЬ ВІД ІНШИХ

A' Design Award and Competition надає переможцям знак дизайнерської якості на призовий проект, безкоштовно та довічно.

ЗНАК ДИЗАЙНЕРСЬКОЇ ЯКОСТІ

Логотип посилається на вебсторінку Good Design Mark та пояснює сутність знаку якості і чому саме ваш проект було ним нагороджено.

ЗБІЛЬШЕННЯ РІВНЯ ПРОДАЖ

За даними проведених маркетингових досліджень було встановлено, що покупці віддають перевагу товарам, які мають знак якості дизайну.


Дізнатись більше про знак якості Good Design Mark

* Відрізняйтесь від інших своїм дизайном. Отримайте перевагу. Використовуйте логотип Good Design Logo або A' Design Award Winner Logo.
Зверніть увагу на те, що логотип Good Design Logo надається тільки товарам і тільки після проведення виставки.
----Club Memberships

КЛУБИ ДЛЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Переможці A' Design Award and Competition можуть стати членами приватних закритих клубів, що сприяє подальшому розвитку ділових зв'язків з іншими професіоналами.

ПІДТРИМКА ТА ОБМІН ДОСВІДОМ

Призери конкурсу можуть користуватись клубними форумами для обміну інформацією, отримувати міжнародну підтримку для своїх проектів або приймати участь в тендерах і надавати цінові пропозиції іншим членам клубу.

ЗАПРОШЕННЯ ДО КЛУБУ

Всім призерам A' Design Award безкоштовне надається запрошення до клубу та право довічного членства. Члени клубу отримують особливі переваги.


Дізнатись більше про клуби A' Prime

* Привілейовані клуби. Зв'язки та знайомства для переможців конкурсу. Станьте членом міжнародного дизайнерського клубу, пропонуйте свої ідеї та стратегії розвитку.
----Club Memberships

AIBA

Alliance of International Business Associations – Об'єднання міжнародних комерційних організацій. Право бути членом надається безкоштовно для організацій-призерів: компаній, установ та клубів.

ISPM

International Society of Product Manufacturers – Міжнародне об'єднання виробників. Безкоштовне членство для виробників продукції, що отримала нагороду та компаній.

IBSP

International Beurau of Service Providers – Міжнародне бюро постачальників послуг. Безкоштовне членство для комерційних організацій та установ сфери послуг, що були нагороджені.

----Club Memberships

IAD

International Association of Designers – Міжнародна асоціація дизайнерів. Безкоштовне членство для членів A' Design Award.

ICCI

International Council of Creative Industries – Міжнародна рада творчої індустрії. Безкоштовне членство для нагороджених організацій та установ, що пов'язані з творчістю.

IDC

International Design Club – Міжнародний клуб дизайну. Безкоштовне членство для нагороджених архітектурних установ, художніх майстерень та дизайнерських студій.

----Winners' Manual

КАТАЛОГ ДИЗАЙНЕРІВ СВІТУ

World Design Index – це довідник найвидатніших дизайнерів світу. Всі члени ICCI заносяться до каталогу безкоштовно. Членство в ICCI є безкоштовним для призерів A' Design Award.


Відвідати World Design Index

PRESS-KIT.ORG

Вебсайт Press-Kit.org надає можливість ознайомитись з інформаційними підбірками для преси дизайнерів-призерів у досить зручний спосіб, тим самим привертаючи увагу журналістів, які займаються пошуком фотографій високої якості.


Відвідати Press-Kit.Org

ДИЗАЙНЕР РОКУ

Це проект Міжнародної асоціації дизайнерїв (IAD – International Association of Designers), участь в якому є безкоштовною, перевага надається переможцям конкурсу старшого віку від 40 років.


Відвідати Designer Of The Year

----Winners' Manual

ПОСІБНИК ПЕРЕМОЖЦЯ

A' Design Award and Competition надає всім переможцям унікальний посібник, в якому докладно описані подальші дії переможця після оголошення результату.

ЩО РОБИТИ ДАЛІ?

У посібнику містяться цінні вказівки для переможців, що дають змогу отримати якнайкращий ефект від перемоги в конкурсі A' Design Award.

ПІДБІРКА ДОКУМЕНТІВ

Більшість документів з вказівками вже присутні в Winners' Kit, але їх також можна завантажити на свій компьютер в електронному форматі.


Відвідати A' Documents Repository

----Design PR

ICS

International Consumer Satisfaction System for Quality of Services – Міжнародна система задоволення покупців для високої якості послуг. Організації-призери A' Award отримують знижки.

QIS

International System for Quality – Міжнародна система якості. Товари, що були нагороджені, отримують знижки.

GQMS

Global Quality Management System for Companies – Глобальна система управління якістю для компаній. Корпоративним призерам A' Design Award надаються знижки.


Відвідати GQMS Global Quality System

----Services

ПОСЛУГА ЕКСПРЕС ОЦІНЮВАННЯ *

Дізнайтесь результати вашої номінації протягом 72 годин, ваш дизайнерський проект буде оцінений трьома членами журі, отримана кількість балів буде порівняна з середнім показником минулорічного конкурсу.


Дізнатись більше про послугу експрес оцінювання

ПОСЛУГА ФОТОГРАФУВАННЯ *

Скористайтесь послугами професійного фотографа для якнайкращої презентації ваших товарів. Сюди також включається представлення до нагороди.


Дізнатись більше про послугу фотографування

ПОСЛУГА ВІЗУАЛІЗАЦІЇ *

Ваші роботи будуть представлені в найкращому варіанті, буде створена іллюстрація вашого проекту, комп'ютерна модель чи фото в залежності від рішення експерта з візуалізації.


Дізнатись більше про послугу візуалізації

* Вищевказані послуги є додатковими та надаються за бажанням клієнта.
Користування цими послугами не впливає на ваші шанси стати переможцем конкурсу A' Award.
----Support

НЕПЕРЕВЕРШЕНА ПІДТРИМКА

Вам може знадобитися підтримка не тільки під час участі в конкурсі, але і після того, як ви станете переможцем. A' Award надає цілодобову підтримку всім своїм учасникам.

ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Сторінка з запитаннями, які часто задають, містить сотні різноманітних запитань та постійно оновлюється.

ВКАЗІВКИ

Сторінка зі вказівками містить пояснення та поради щодо частих процедур.


Відвідати сторінку з запитаннями та відповідями

----Preliminary Judging

ПОПЕРЕДНЄ ОЦІНЮВАННЯ

Кожний завантажений проект безкоштовно отримує попередню оцінку від A' Design Award and Competition. Проект отримає від 0 до 10 балів.

ПРОЦЕС

Один з членів комісії з попереднього оцінювання перевірить вашу презентацію та викладе свої зауваження щодо її покращення.

ЗАТВЕРДЖЕНО ЧИ ВІДХИЛЕНО

Ваш проект буде прийнятий чи відхилений комісією, в разі відхилення вам будуть надані вказівки щодо внесення необхідних змін до проекту.


Дізнатись більше про перебіг подій під час конкурсу

----A' Design Award at Social Media

A' AWARD ТА СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

A' Design Award & Competition проявляє помітну активність в соціальних мережах та постійно в них спілкується з метою передачі іншим ваших думок.


Наша сторінка у мережі Facebook

ЕФЕКТ

За висновками експертів соціальні мережі є новим засобом пошуку потенційних клієнтів та підтримання зв'язків з наявними покупцями.

МИ БЕРЕМО УЧАСТЬ

A' Design Award готовий поширювати ваші думки для того, щоб донести їх до найширшої аудиторії будь-якої соціальної мережі.


@adesignaward в мережі Twitter

*Новий маркетинг базується на соціальних зв'язках, а не на рекламних засобах.
Головна мета соціальної реклами полягає в перетворенні ваших покупців на добровільну маркетингову армію.
Бренд вже більше не є тим, що ми кажемо клієнту – він є тим, що про нього кажуть один одному клієнти.
----Preliminary Judging

КОМПЛЕКСНИЙ АНАЛІЗ

Якщо ви займаєтесь бізнесом, то скоріше за все ви вже витрачаєте цілу купу грошей на рекламу та знаєте ціни на замовлення рекламних публікацій.

СТАНЬТЕ ВІДОМИМИ

Перемога в A' Design Award може гарантувати вам публікації в звичайних та електронних виданнях і посприяти публічному визнанню.

ЕФЕКТИВНА РЕКЛАМА

З нашими PR послугами, допомогою при підготовці прес-релізу та пропозиціями дистрибуції і нашою рекламною мережею ви отримаєте набагато більше від своїх інвестицій.

* Комплексний аналіз повернення інвестицій. Ваш призовий дизайнерський проект з високою імовірністю буде представлений в багатьох журналах, блогах та електронних виданнях.
ROI (Return on Investment) – показник повернення інвестицій: легко підрахувати: якщо ваш проект буде представлений хоча б в одному журналі, то ви вже повертаєте свої початкові інвестиції. Деякі з наших дизайнерів отримують можливість публікації в декількох газетах, журналах, електронних виданнях та величезної кількості блогів, завдяки чому середній показник повернення інвестицій складає приблизно 500% у порівнянні з традиційними засобами реклами.
----Preliminary Judging

БЕЗКОШТОВНА УЧАСТЬ

A' Design Award and Competitions пропонує дві програми, що дають можливість студентам безкоштовно взяти участь у конкурсі.

ПРОГРАМА РЕКОМЕНДАЦІЇ ТАЛАНОВИТИХ ДИЗАЙНЕРІВ

Взявши участь у цій програмі, ви можете отримати безкоштовні запрошення та футболки A' Design Award and Competition, надаючи нам рекомендації щодо інших дизайнерів.


Програма рекомендації талановитих дизайнерів

ПРОГРАМА "ПОСЛАНЕЦЬ ДИЗАЙНЕРА"

Студенти можуть стати представниками дизайнерів та отримати безкоштовні запрошення, виконуючи прості завдання.


Програма "Посланець дизайнера"

* Ці програми пропонуються тільки студентам університетів. Студенти можуть отримати не більше трьох (3) купонів, що дають право не платити комісійні збори.
Один університет може надіслати лише одного (1) посланця.
----Design PR

ЕНЦИКЛОПЕДІЯ ДИЗАЙНУ

Встановлюйте правила дизайну. Поділіться своїми дизайнерськими знаннями та досвідом з усім світом, занотовуючи їх на сайті design-encyclopedia.com

КОРИСНІ ЗВ'ЯЗКИ

Візьміть участь у дизайнерській програмі A' Design Award & Competitions для знайомства з потенційними клієнтами, компаніями та дизайнерами.

ВАКАНСІЇ ДИЗАЙНЕРІВ

Організації можуть знаходити дизайнерів-призерів, які шукають роботу. Дизайнери-переможці можуть знайомитись з пропозиціями вакансій.


Відвідати сторінку дизайнерських вакансій

----Design PR

ПЕРЕКЛАДИ ПРОЕКТІВ ДИЗАЙНУ

Проекти переможців A' Design Award безкоштовно перекладаються на безліч мов носіями зі всього світу.

ОСНОВИ ПЕРЕКЛАДУ

В додаток до безкоштовного перекладу проектів дизайну, що надається A' Design Award, переможці маєть можливість також надати власні переклади на рідній мові.

ЗАГАЛЬНІ ДОСЯГНЕННЯ

Донесіть ідеї до 99% населення світу на його рідній мові; станьте ближче до неангломовної аудиторії покупців, представників преси та дизайнерів ентузиастів.


Відвійдайте DesignInternational.org

----Register----Preliminary Judging

ПАКЕТИ ЧИСЛЕННИХ НОМІНАЦІЙ

A' Award пропонує пакети гуртових номінацій та номінацій зі знижками для організацій, що планують виставити на конкурс декілька проектів.


Гуртові заявки для організацій

НОМІНАЦІЇ ЗІ ЗНИЖКАМИ

Знижки надаються навчальним центрам, університетам та об'єднанням. Для призерів минулих років діють спеціальні знижки.


Номінації зі знижками для установ

РАХУНКИ

Ваші рахунки будуть доступними для завантаження упродовж декількох годин, ви можете використовувати свої рахунки для отримання компенсацій при сплаті податків.


Завантажити рахунки

* Пакети гуртових номінацій надаються компаніям, промисловим підприємствам, організаціям, а також дизайнерам та архітекторам.
Більші знижки надаються установам, дизайнерським асоціаціям, університетам та призерам минулих років.
---- Preliminary Judging

КАТЕГОРІЇ ЗМАГАННЯ

A' Design Award & Competition пропонує багато різноманітних категорій для змагань дизайнерів з метою охоплення найширшої аудиторії та надання можливості дизайнерам змагатися між собою на дійсно міжнародній сцені.

НАВІЩО ТАК БАГАТО КАТЕГОРІЙ?

Дослідження показують, що цінність будь-якої нагороди зростає прямо пропорційно її зони впливу на основі мережевих ефектів.


Мережеві ефекти A' Design Award

ТВОРЧИЙ ЗАДУМ ЧИ ЗАВЕРШЕНІ РОБОТИ

A' Design Award відкритий для робіт у виді творчого задуму, прототипів, завершених чи готових проектів та товарів, які вже випущені на ринок.


Категорії A' Design Award

* A' Design Award пропонує широкий діапазон загальних, всебічних та загальноприйнятих категорій змагань дизайнерів.

Переглянути всі наявні категорії змагань дизайнерів можна тут.

----Preliminary Judging----Preliminary Judging----Preliminary Judging----Preliminary Judging----Preliminary Judging----Preliminary Judging----Preliminary Judging----Preliminary Judging---- Award Presentation

A' DESIGN AWARD

A' Design Award створений не тільки для учасників змагань дизайнерів, а також для спонсорів та організаторів, будь-ласка перегляньте нашу корпоративну презентацію для того, щоб дізнатись більше про нас.

ЗМІСТ

Презентація дає детальні пояснення щодо A' Design Award для учасників конкурсу, спонсорів та організаторів.


Презентація нагороди (PDF)

ЗАВАНТАЖИТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ

Завантажте корпоративну презентацію A' Design Award & Competitions в форматі powerpoint для більш детального ознайомлення.


Презентація нагороди (PPT)

----No furher fees

ПОВАГА ДО ДИЗАЙНУ

A' Design Award з повагою відноситься до дизайнерів та дизайнерських компаній. Всім переможцям безкоштовно надається подарунковий набір призера A' Design Award.

ПАКЕТ ПРИЗЕРА

Всі переможці A' Design Award отримують унікальний та вичерний пакет послуг, товарів та інструментів для святкування своєї перемоги.


Пакет призера

БЕЗ ДОДАТКОВИХ КОМІСІЙНИХ ЗБОРІВ

З призерів A' Design Award не беруться додаткові збори за отримання нагород та право користування логотипом переможця.


Завантажити корпоративну презентацію (PPT)

----Vision, Mission, Action

БЕРІТЬ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ КОЛИ ВАМ ЗРУЧНО

Завантаження вашого проекту, внесення інформації до вашого профілю, надання пояснень щодо вашого дизайну та робота з нашою системою не зобов'язує вас виставляти ваш проект на конкурс. Ви можете зареєструватись сьогодні, завантажити ваш проект завтра та виставити його на конкурс коли забажаєте.

ОТРИМАЙТЕ ДОКАЗ АВТОРСТВА

Завдяки A' Design Award and Competitions ви можете отримати доказ вашого авторства, ця послуга надається всім зареєстрованим користувачам, вам не потрібно виставляти на конкурс ваш проект для того щоб безкоштовно скористатись цією послугою. Вона є безкоштовною як для переможців, так і для всіх інших учасників.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНО ПОПЕРЕДНЮ ОЦІНКУ

Зареєструйте та подайте ваш проект на розгляд комісії A' Design Award and Competition, після чого член комісії з попереднього оцінювання ознайомиться з вашим проектом та запропонує вам найбільш оптимальний план подальших дій і надасть конструктивні зауваження щодо можливого покращення презентації вашого проекту.

----Register----Join

КРОК №1

Зареєструйтесь на A' Design Award. Вкажіть ваше повне ім'я та адресу електронної пошти. Обов'язково ознайомтеся з умовами користування нашою системою.


Зареєструватись на A' Design Award

КРОК №2

Увійдіть до A' Design Award. Завантажте ваш проект з панелі керування учасника, яка з'явиться після авторизації.

КРОК №3

Виставте ваш проект на конкурс A' Design Award & Competition. Якщо члени журі нададуть вам які-небудь поради чи зауваження, будь-ласка візьміть їх до уваги.

----

ПРИЄДНАТИСЬ ДО A' AWARD

Я погоджуюсь з умовами користування

 

     
     

УВІЙТИ ДО A' AWARD

Ви ще не зареєстровані?